maxresdefault

Nowe łódki w Minecraft 1.9?

Nowe typy łódek? To już potwierdzone dla Minecraft Pocket Edition! Po przeanalizowaniu postów na twitterze pracowników Mojangu można stwierdzić ,że zobaczymy je również w nadchodzącej wersji gry na pecety.

vl3iLLC

Obrazek po lewej stronie pochodzi z postu jednego z pracowników Mojangu. Mówił on w nim ,że pracuje nad nowymi typami łódek w Minecraft Pocket Edition.

Dlaczego tak bardzo jestem pewny pojawienia się tej nowości w 1.9? Ponieważ tak świetna rzecz nie może być pozostawiona tylko MC:PE!

 

 

Na obrazku można zauważyć także psa który jest na tej samej łódce co owca. To nie jest żart od teraz będziemy mogli podróżować na wodzie na jednej łódce razem z naszym ukochanym pupilem. Czy to oznacza ,że tak samo będzie z graczami? Tak, tak samo będzie w przypadku graczy! Świetnie prawda?

Ale nadal tekst nie nawiązuje do tytułu.Jak już widzicie na obrazku do łodzi są dołączone wiosła.Czy będzie je trzeba tworzyć oddzielnie?Może zmieni się receptura tworzenia łódki? Niestety, tego jeszcze nie wiemy! Jedyne co wiemy to ,że zostaną dodane nowe typy łódek! Nie tylko te które są na obrazku ale także te które są poniżej!

maxresdefault (1)

 

 

Na obrazku są również inne nowe przedmioty ,lecz o tym jutro w paczce nowych nowinek o Minecraft’cie 1.9!

(P.S Gdy o tym piszę do pecetowej wersji gry zostały już dodane obsydianowe łódki!)

 

Print Friendly