cowboy_town_large

Godny konkurent dla Minecraft’a?

Gra LegoWorlds ma wielki potencjał.Tak mówi każdy gracz który choć chwilę zagra w tę grę.Prawdopodobnie gra ta zastąpi w pewnym stopniu Minecraft’a.Ta gra z serii Lego jest bardzo podobna do Minecraft’a.Jest możliwość edycji świata a co najlepsze możemy tam znaleźć większość bloków Lego.llość mobów także jest większa mamy tutaj doczynienia z koniami,smokami i innymi stworzeniami jest tu nawet wiewórka wyczekiwana przez skkf’a za czasów kwadratowej masakry.

Film ten prezentuje różnorodność świata – biomy i znajdujące się na nich zwierzęta.Przedstawiono nam także możliwość ujeżdżania wszystkich mobów.Będziemy mogli także korzystać z ich umiejętność.Jednak będzie to świat w naszych czasach.Można to zauważyć po maszynach typu wielkie wiertło.Nie można zapomnieć o (prawdopodobnie) trybie kreatywnym.Będzie można używać czegoś w postaci pędzli.Będzie nam dane tworzyć góry, kule, itp.Możliwości są więc o wiele większe niż w Minecraftcie.

Ale aby nie wymieniać tylko plusów, spójrzmy na wiertło w trailerze.Niszczy teren nawet go nie dotykając.Dziwne prawda? Nie mam się jednak czym martwić – jest to bowiem wersja, w której wiele zostanie zmienione do oficjalnego wydania.

Grę można kupić z wczesnym dostępem na Steam’ie za 14,99 euro (ok. 62 zł) – oczywiście pełna wersja będzie droższa.Twórcy planują dodać wiele nowych rzeczy, np podziemne struktury. Wydanie gry planowane jest na początek 2016 roku.

Print Friendly